Neslihan Yavuzcan’la Bireysel seans

Bireysel Nefes Çalışmalarımız! Sizde bireysel nefes seasnlarımıza katılıp nefesinizi yeniden keşfedebilirsiniz

 

Neden Dönüştürücü Doğal Doğru Nefes almalıyız?

Nefes alışkanlıkları kişiye özgüdür. Herkesin nefes alışkanlığı kendine özgüdür... Çünkü, hepimizin yaşadığı olaylara yüklediği anlamlarla birlikte oluşturduğumuz hikayelerimiz var.

Bu hikayelerin yarattığı limitli düşünce alışkanlıklarımız; doğduğumuzda sahip olduğumuz nefesimizin bozulup, çarpılmasına sebep oluyor.

Ve nefes alışkanlığı hâline getirdiğimiz bu nefesi gerçekte sahip olduğumuz nefesimiz zannetmeye başlıyoruz.

Bireysel Nefes seansı çalışmaları ile şu anki nefes alışkanlığımızın tekrar dönüştürücü doğal nefesimize dönmesini sağlıyoruz.

Hızlı, Güçlü, Etkili bir dönüşüm aracıdır. Nefes, dönüşüm çalışmalarının içinde en hızlı, en etkili, güçlü olan araç. Bir nefes seansı bile birkaç psikoterapiye eş değer güçlü ve etkili duyusal çözümler sağlıyor. Limitli duygu ve düşüncelerden kalıcı bir şekilde özgürleşmemizi, kendi gerçeğimize dönmemizi sağlıyor.

Birlikte yapacağımız 3 veya 5 seans Nefes paketi ile sizlerin Nefesi açılacak. Açıldıktan sonra Nefes alma kapasiteniz artacak ve nefesinizi tuttuğunuz yerleri fark edip, doğalınıza döneceksiniz. Kendi kendinize Nefes yapar hale geleceksiniz.

Yaşam koçluğu ile de hayatınızın akışında kör noktaları bulup rotanızı bulmanıza destek olacağız.

TOP Call Now Button Bize Ulaşın 0532 207 01 59