Neslihan Yavuzcan' la Nefes Grup Seminerleri

Her pazartesi saat 19:00’ Nefes’e ilk adım atıyoruz …

Nefese ilk adım:
Her Pazartesi saat 19:00 da ..
Neslihan Yavuzcan Liderliğinde
Yaşam ve Nefes Akademi Eğitmen ve Koçları eşliğinde

Katılım Ücretlidir
Adres : Fulya Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Defne apt 56 / 7, Kat: 3 MECİDİYEKÖY / İstanbul

🦋 Dönüştürücü Doğal Nefes nedir?
Nefes Hayatımızda neden bu kadar önemli?
Doğal Nefes yaşamımızı nasıl ve ne derecede etkiliyor?
‘Yaşam Döngüsü: Belki de aradığınız tüm soruların yanıtlarını alacağınız nefes çalışması. Ne, neden, nasıl oluyor? Yaşam neden ve nasıl bu şekilde akıyor? Yaşamımızın akışını nasıl değiştirebiliriz?

🦋Düşünce Gücü, Nefesin Gücü, Yaşam Kanunları, Şifa Yasası, Yaşamımızı Değiştirme Metodları..ile .... çalışıyoruz..

🦋Düşünce Gücü: Limitleyici düşünce alışkanlıklarımız yaşamımızı nasıl etkiliyor? Ne düşünürsek ne olur? Bunu nasıl değiştirebiliriz? Yaşamımıza nasıl yön verebiliriz?

🦋Nefesin Gücü/ Önemi:
NASIL NEFES ALIYORSAK ÖYLE YAŞIYORUZ..

🦋Doğal ve açık nefes ne demek?
Doğal Nefes aldığımızda yaşamımızda neler değişiyor? Doğal ve sağlıklı nefes almak bedenimi, zihnimi ve duygularımı nasıl etkiliyor? Ömür boyu mutlu, sağlıklı, huzurlu ve maddi manevi zenginlikler içerisinde yaşabilmenin yolları.. * Limitleyici düşünce ve nefes alışkanlıklarımız hayatımızı nasıl yönlendiriyor? Bu değiştiğinde, düzenli ve açık nefes aldığımızda ne olabilir? Neler değişebilir?...

🦋Uygulamalar:
🦋Nefes ve Düşünce Analizi: Nefes alışkanlığımızın bizi ve yaşamımızı nasıl etkilemiş olduğu konusunda konuşup, her birinizin kendinize has nefes ve düşünce alışkanlığı konusunda detaylı bilgi veriyor ve koçluk yapıyoruz..

🦋Pozitif Niyet Belirleme: Hayatınızdaki limitleri kaldırdığınızda ve sonsuz olasılığınız olsa nasıl hayat yaşamak isterdiniz? Bunun için neye ihtiyacınız var?... v.b. sorularla farkındalığınızı arttırıcı koçluk çalışmaları yapılıyor..

🦋Dönüştürücü Doğal Nefes Seansları: Limitleyici Düşünce ve Nefes alışkanlıklarımızı değiştirerek yaşamımızdaki limitleri, sıkıntıları, problemleri ortadan kaldırabilmemiz için en etkili yöntemlerden biridir..
Çağrıyı duyan gelir ....

TOP Call Now Button Bize Ulaşın 0532 207 01 59